Aug 202013
 

WARSZAWA, Polska-marzec, 2013images

Trochę przestarzały, ale te fanatycy zajmuje wiele czasu, aby narażona, lub dla mnie, aby znaleźć je!

Może pamiętasz, Lech Wałęsa, stoczniowiec, który wziął na potęgę ZSRR i walczył o polskiej wolności i praw człowieka. Jest laureatem Pokojowej Nagrody Nobla, ale teraz nie ma on poczucie spokoju, ale szerzy nienawiść do osób LGBTI w Polsce.

Wałęsa był niedawno w rozmowie z prywatnej stacji telewizyjnej. On nie jest już aktywny w polityce głównego strumienia, ale zarabia pieniądze od wywiadu są i wykłady przeciwko byłym Związku tyranical Radzieckiego.Tematem była prawa gejów i Wałęsa wygłosił sfanatyzowany opinie.

Stwierdził on, że geje nie mają prawa ważną rolę w polityce i że jako mniejszość, której potrzebują, aby “dopasować do mniejszych rzeczy.” On poszedł na powiedzieć, że geje nie mają prawa siedzieć na przednich ławach w Parlamencie, a jeśli reprezentowana w ogóle, powinien usiąść z tyłu “, a nawet za ścianą.” Następnie dodał. “Oni muszą wiedzieć, że są w mniejszości i muszą dostosować się do mniejszych rzeczy. I nie wzrośnie do największych wysokościach godzin największe, prowokacji, największe, psucie rzeczy dla innych, a przy (co chcą) od większości.Miniority nie powinny nakładać się na większości. ”

Mam nadzieję, że wywiad zapytał, czy prawa człowieka miały zastosowanie do wszystkich, ponieważ są one zapisane w ONZ karty praw i wolności. I zastanawiam się, czy on zapytał, czy wracał mu Pokojową Nagrodę Nobla (i ogromne pieniądze) jak go teraz szerzenie nienawiści.

Słowa, które rozwścieczyło wielu.

“Z ludzkiego punktu widzenia jego język był przerażający. To było oświadczenie z troglodyta “, powiedział Jerzy Wenderlich, Wicemarszałek Sejmu z Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

 

Jest zwykle strach ukryte słowa nienawiści. W 2011 roku nowy nowy progresywny i antyklerykalna partia – Ruch Palikota – weszła Parlament po raz pierwszy. Biorąc mandatów dla partii byli Anna Grodzka, transseksualista, i Robert Biedroń, który jest gejem. Były wszystkie historyczne gorące. Anna i Robert próbowali uzyskać związku cywilnego dla osób LGBTI, ale został powalony w Parlamencie. Nowa kampania jest obecnie w toku i Polska, jako część Unii Europejskiej nie może dyskryminować ze względu na płeć lub orientację seksualną. (Zastanawiam się, w jaki sposób udało im się połączyć w pierwszej kolejności).

Wałęsa jest skrajnym konserwatywnym katolikiem, a gdy Jan Paweł II, zakazał demonstracji w Ameryce Południowej (księża biorący na skorumpowanych właścicieli ziemskich), otwarcie dozwolone Wałęsa i polski Kościół katolicki, aby przeciwstawić się Sowietom.

Jan Paweł II odwiedził Polskę (a Sowieci byli u władzy) i osobiście spotkał się z Wałęsą. To ojciec z ośmiu dzieci (nie antykoncepcyjne tutaj

2013, to rok dla mult-medialnych przypadkach, gdy osoby odpowiedzialne za szerzenie nienawiści (Scott Lively, Pastor US został pozwany do sądu przez Uganda gejów za “zbrodnie przeciwko ludzkości”.

W Gdańsku, mieście rodzinnym Wałęsy, LGBTI złożyli skargę przeciwko nim oskarżając go o wspieranie “progaganda nienawiści” propagandy nienawiści wobec mniejszości seksualnych. ”

Wałęsa nie jest już aktywny w polskim życiu politycznym, choć często jest wywiad i poprosił swoją opinię na temat spraw bieżących. Większość swego czasu poświęca wykłady międzynarodowym na jego rolę w walce z komunizmem, a na kwestiach pokoju i demokracji.

“Teraz już nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie zaprosić Lecha Wałęsę jako autorytetu moralnego, wiedząc, co on powiedział,” Wenderlich powiedział.

Monika Olejnik, czołowy dziennikarz telewizyjny, powiedział Wałęsa “zhańbiony Nobla.”

Uważam, że to ciekawe, że Polskie społeczeństwo w tym Wałęsa nie pamiętam, kiedy zostały one uznane za “mniejszości” i satelitarne większej ZSRR. Jak łatwo tych, którzy walczyli o prawa mogą obrócić się przeciwko osobom, które potrzebują ich, czy będzie starał się je zabrać z mniejszości. Wstydź się, Wałęsa!

 

  One Response to “Zdobywca Pokojowej Nagrody Nobla Lech Wałęsa, Spready Nienawiść 2013”

  1. […] Zdobywca Pokojowej Nagrody Nobla Lech Walesa, Spready Nienawiść 2013 […]

 Leave a Reply

(required)

(required)