Apr 132016
 
خیابان کنجد افغانستان عروسک دختر به نام زری
آور 12 سال 2016
به این امتیاز دهید

تصاویر-10تصاویر-9اگر شما یک مرد افغانی و یا زنی که معتقد است که دختران باید به مدرسه بروند، و این که همه زنان باید حقوق برابر در سطح جهان، پس از آن شما خواهد بود یک فن از تلویزیون نشان می دهد به نام Baghch-E-SIMSIM. این خیابان کنجد، افغانستان است نسخه و یک عروسک خیمه شب بازی Sassy دختر به نام زری وجود دارد. نام او به معنی “سوسو زننده” و پیام او روشن است – هر دختر می تواند رویاهای همان و آرمان به عنوان پسر داشته باشد!

عروسک خیمه شب بازی به عنوان معلم

زری به احتمال زیاد تغییر ذهن یک طالبان شبه نظامی نیست، اما هدف اصلی او این است که ترویج توانمند سازی زنان. او خواهد صحبت در مورد حقوق دختران، هویت ملی و رفاه جامعه، یک قسمت های آینده که در آن او به یک دکتر به دلیل زری آرزوهای خود را به تبدیل شدن به یکی خودش مصاحبه وجود دارد.

زارا

سخت متعصب کوته فکر

بله، زری تا به دشمنان که با استفاده از اینترنت و آنها طالبان و تندروها مسلمان نیست! بسیاری از متهم نشان می دهد که یک دسته از “لیبرال رو با یک دستور کار تلویزیون مسمومیت کودکان بیننده. یک نظر درخواست شد اگر یک عروسک خیمه شب همجنسگرا بعدی بود (اما می دانیم که برت و ارنی که منطقه تحت پوشش). و بله، افراد چاق می توانید وزن خود را بر روی هیولا کوکی سرزنش!

شخصیت زری را

او به عنوان یک دختر افغانی 6 ساله هوشمند با پوست بنفش، بینی نارنجی و مو رنگارنگ تصویر کشیده است. او ناز با نفس بریده بریده عفونی است. لباس های خود را متنوع برای نشان اقوام و فرهنگ افغانستان هستند. او می پوشد روسری با لباس مدرسه خود را، اما بر خلاف دیگر دختران مدرسه افغانستان، آن را نمی خواهد سیاه و سفید، اما آبی روشن. هیچ شخصیت خیابان کنجد لباس سیاه و سفید. از آنجا که او یک نوجوان است نیست، او بیشتر خواهد شد لخت سر باشد.

خیابان کنجد محبوب در افغانستان است که در آن گروور و هیولا کوکی بسیار محبوب هستند.

تصاویر 13

فرهنگ افغانستان

این کشور در جنگ برای تقریبا 40 سال پس از حمله سال 1979 شوروی و جنگ مجاهدین که یک دهه به طول انجامید بوده است. در مرحله بعد، پس از یک جنگ داخلی ویرانگر، که در آن جنگ سالاران خطوط بر اساس نژاد آنها جلب کرد. این شهرستان از کابل تا حد زیادی با ده ها هزار کشته رنج می برد.

طالبان بیش از در سال 1996 صورت گرفت، و حکومت پنج ساله خود یکی از افراط گرایی وحشیانه که در آن زنان از کار و دختران را از رفتن به مدرسه، محدود آنها را به خانه های خود ممنوع بود.

رژیم رادیکال طالبان از قدرت توسط 2001 ایالات متحده حمله که در یک آزمایش دموکراتیک و میلیاردها دلار کمک بین المللی طلیعه برای بازسازی کشور مجبور شد.

بازسازی افغانستان

نامشخص-2بخشی از این پروژه ایجاد یک بخش پر جنب و جوش رسانه های افغانستان، و همچنین تعمیر سیستم آموزش و پرورش و گرفتن دختران به مدرسه در کنار پسران بود.

تعداد بچه ها در مدرسه از 900،000 در سال 2001 به 8.3 میلیون در سال 2011، رشد با توجه به آمار و ارقام از نمایندگی سازمان ملل متحد به افغانستان است. یوناما: دختران برای حساب 39 درصد از کل ─ تا از نزدیک به صفر تحت سلطه طالبان. و مردان افغان شروع به درک مشارکت اقتصادی مهم دختران تحصیل به خانواده خود و همسر بالقوه خود. (من دوست دارم به شرکای لزبین زن، اما این فشار این کشور!)

با این حال، هنوز هم افغانستان یک کشور فقیر، با تنها 60 درصد از کودکان خود را در مدرسه ابتدایی یا پایین تر، با توجه به گزارش ژانویه توسط یونیسف در کودکان ساکن در مناطق جنگی.

در کنجد باغ، و به ویژه در شخصیت زری، بخش رسانه ها و ادغام آموزش و پرورش.

پنجم گفت: نشان می دهد تا “بالاترین آگاهی های تلویزیونی کودکان در افغانستان، در 86٪، و توسط مراقبان اولیه به عنوان برنامه های مورد علاقه کودکان به مراتب ذکر شده است.”

این را هدف قرار کودکان در سن 3 تا 8 سال ─ قدیمی کمی مسن تر از گروه هدف ایالات متحده به عنوان دسترسی به آموزش رسمی است برای بسیاری از کودکان افغان برای طیف وسیعی از دلایل، از جمله جنگ و تعصبات فرهنگی و مذهبی علیه تحصیل دختران محدود شده است.

زری ایجاد خواهد کردتصاویر-12

در حالی که تلویزیون تا حد زیادی به مناطق شهری محدود شده است، کنجد باغ نیز در رادیو پخش، کشش و نفوذ آن به بسیاری از کشور.

شادی در کار با زری در صدای Mansoora شیرزاد روشن است به عنوان او به ارمغان می آورد زری به زندگی، نگه داشتن دست نشانده بالای سر او و مایل بینندگان یک روز صلح جهانی شاد و خوشحال روز بین المللی کودکان برای قسمت های آینده.

توصیف زری به عنوان “شیرین”، شیرزاد، 20، گفت: شخصیت جدید “یک تاثیر مثبت در بچه های ما خواهد شد، این برنامه جالب می کند و برخی از رنگ جدید به آن را، ما را قادر به انتقال پیام که کودکان ما نیاز به می دانم. ”

کلمات از زری

“من بسیار خوشحالم که در اینجا در افغانستان هستم،” شیرزاد در صدای زری او گفت. “این یک محل بسیار خوب است، من را ساخته اند بسیاری از دوستان، من خودم زیادی لذت بردن از زمانی که من با دوستانم در Baghch-E-SIMSIM (خیابان کنجد) هستم.

 Leave a Reply

(required)

(required)