Feb 152013
 

היי! שמיי פאולה מפתח.

קואלה 2 אני יהיה בלוגי חמישה ספרים לסביות שיש לי שנכתב במשך תשע השנים האחרונות.הן שוכנות באוסטרליה, אנגליה, אירלנד, וייטנאם וארצות הברית של אמריקה

 הדמויות לסביות כוללות:

* Ustralian אאוטבק Stockhand * C חי הכוכב arpenter / טלביזיה בלונדון * אחות אמריקנית המשרתת במלחמת וייטנאם * חי קומיקאי / רבל איריים בדבלין * סביות בכירים בבית אבות. היא דורשת העברה למתקן לסבית שהיא תוכל למצוא מאהב. היא גם רוצה לבקר הפסטיבל של Womyn במישיגן.

נסיבות או הזדמנויות, להביא כל אחת מהדמויות הללו              למישיגן’S  WOMYN  הפסטיבל.  (בקיומו במשך 30 שנים).

יש לי קשר אישי עם כל המדינות האלה, הפרט לוייטנאם. אני נולדתי באירלנד, חי באנגליה והגר לקנדה. אוסטרליה מחזיקה מקום מיוחד בלב שלי, אני כבר בקרתי שם פעמים ורוצה רעיון סיפור מלחמת וייטנאם return.My הוקמתי כשראיתי את השם של אישה וביאטנם אנדרטת המלחמה בוושינגטון שרון הליין היה אחות נהרגה ב בסיס צבאי.

האתר הוא בעצם ב2 חלקים:  

החמישה סיפורי blogged

ו –

הודעות על נשים

 

משרות כלולות עכשיו-או להוסיף מאוחר יותר:

לסביות בבידור   ***    סביות בספורט     ***       Firsts נשים  ***       הלסביות מפורסם ****

Herstory סביות    ***   לסביות בחדשות  ***      הפשעים נגד לסביות  ***      נישואי סביות ***

נשים ששברו מחסומים  ***   לסביות באולימפיאדה ***   סרטים לסביות / רומני / מוסיקה *** בדיחות לסביות ***

זהו אתר חדש המוקדש לנשים, לנשים ועל נשים. אני רוצה לקרוא לזה “בית”.

הנה מבט קצר על החמישה הספרים:

הספר 1 – ג’אז, טלוויזיוני קרפנטר – לונדון, אנגליה.

ג'אז שוב

ג’אז (יסמין) הוא בת למהגר הודי. כאשר אנו נפגשים ג’אז, הוא אישיות טלוויזיונית, התפרסמה בזכות מופע הניגרות שלה, “אם אדם יכול.” הוא עשיר, מוכשר ורודפים נשים שחיו חיים הגבוהים בלונדון, אנגליה.

 

 

 

 

ספר 2 – סגן די – וייטנאם, 1968

va040014

הגיבורה שלי וייטנאם – סגן די.

בשנת 2012, היו 214,098 נשים המשרתות בצבא ארה”ב. חזרה בשנת 1968, כשאני מניח את הסגן די בוייטנאם, לא היו נתונים סטטיסטיים זמינים עבור נשים המשרתות.הצמרת לא חשבה שזה נחוץ. לא היו חיילות. מה צורך הצבאי היו אחיות. בעשרים ושלוש שנים של גיל, סגן די יהיה לנסוע במשך כמעט 24 שעות במדים של קצין מלא.בזמן שהגברים לבשו את בגדי עבודה נוחה לטיסה, די לובש גרבי ניילון, נעליים עקב וחליפה.

ספר 3 – ג’ו של אאוטבק.

הייתי בר מזל שנסע ברחבי אוסטרליה בכמה הזדמנויות. כמו הדמויות שלי, השותף שלי ואני נשוא התאהבנו באוסטרלים ואדמתם.

עוז על סוסים בעוד אאוטבק יכול להיות קשה ויש טמפרטורות קיצוניות, הוא גם שורצי חיות ברות: קנגורו, אמו, תוכים, נחשים, תוכים, וחיים ליליים שלא תיאמן. ג’ו עובד בעולם של גברים בתחנת בקר מבודדת. גורל יביא אותה לפסטיבל של מישיגן Womyn.

 

 

 

ספר 4 – הריאה והילארי – דבלין, אירלנד.

לנסוע לאירלנד ולפגוש ריאה, קומיקאי, סופר, מורד וחי מסיבות.

ראש אדום אירי

הריאה נמצאת במסע צלב כדי להילחם למען זכויות הומוסקסואלים באמצעות קומדיתה לקחת על טקטיקות הפחדה של הכנסייה הקתולית והממשל האירי ‘ישיבה על גדר’.

אם הפכים נמשך, אז ריאה מצאה מאהב המושלם בילארי, פרוף למשפטים, ובודהיסטי שקטים חי. “הילארי, אנחנו כבר נלחמים שלטון אנגלי במשך מאה שנים, ועכשיו, אני נלחם כדי לשמור את האפיפיור מחדר השינה שלנו!”

 

ספר 5: סו הנועזת – בית אבות, דרום קרוליינה

קלאן גיליון-מוסיקה

זה בדיוק לפני עלות שחר ו” נועז “סו שרה בקולי קולות” כשהקדושים צועדים “, שיר רוחני כושי. כמובן, אמיצים שינתה את המילים “אוי, כאשר לסביות האלה עבור צועדים …” באופן טבעי, התושבים האחרים לקחת את הפיתיון ולצעוק אזהרות מקראיות של הגיהינום הנצחי שלה. האיומים מתכוונים קטנים; נועז כבר שרד את זעמו של KKK. כל מה שהיא רוצה כרגע הוא מאהב לסבית, והזדמנות להשתתף בפסטיבל של מישיגן Womyn.

 

 

על עצמי.

labrys

אני קנדי וחיה עם בן הזוג שלי הנשוא בעיירה קטנה. (קנדה אשרה נישואים גאים בשנת 2005). שתי התשוקות שלי כותבות ונסיעות. השותף שלי הוא צלם מצוין ושנינו נהנים להיות בטבע. הרגעים המאושרים שלנו מחנאות בחיק הטבע. אנחנו חיות מחמד פחות באותו הרגע, משהו שאנחנו מקווים לתקן כאשר ימי הנסיעה שלנו מתקצרים. יש שלט עץ מעל אחת הדלתות שלנו מכריזות,  “חיים טובים”.

שוב, זה תקוותי הוא שנשים תמצאנה את דרכם לאתר הזה ולקרוא לו בית. בפרט, נשים לסביות שחיות בחברות הומופוביות הן בברכה. אנחנו מרגישים את הכאב שלך. אנחנו עומדים בסולידריות לזכויות שלך.

בכבוד רב באחות מכסה מנוע,

פאולה.

 פורסם על ידי  ב13:58

 4 תגובות ל “בית”

 1. שלום פאולה מפתח,
  האתר שלך הציץ את סקרנותי ואת התוכן שלך, אוצר של תענוגים.
  מזל טוב וברכות המשיכו בעבודה הקשה שלך.

  • היי דב,
   תודה על הזמן שהקדיש לענות עם מילים חיוביות כאלה. שלח רעיונות והערות, כך שאתר זה יכול לכלול אותך ואת כל נשים שאינן עוסק בהפיכת העולם למקום טוב יותר לכולנו. חיבוקים על גבי האינטרנט.

 2. מרי Moloney אומר:

  אני פשוט אוהב את הקבוצה שלך, כל xx הדודן הטוב ביותר

  • היי דודן:
   אני אוהב את התמיכה שלך. חכה עד שאני עשיר ומפורסם ולקנות לך ובעל של טיול מסביב לעולם. (כמובן, שאנחנו באים איתך) LOL
   תגיד את כל אלה lezzies האירי כאתר ויביא לי את התנועה לאתר. אוהב אותך.

 

 Leave a Reply

(required)

(required)